Öğrenci Taşımacılığı

Okul servis araçları hizmet yönetmeliği, öğrenci taşıma yönetmeliği ve karayolları trafik kanunu şartlarını sağlayan, 5 yaşını doldurmamış ve her türlü bakımları zamanında yapılan araçlardan oluşan filosu ile hizmet veren Zirve Turizm; alanında oldukça tecrübeli ve uzman bir şoför kadrosundan oluşuyor.

Öğrenci taşımacılığının özel bir sorumluluk gerektirdiğinin bilincinde olan Zirve Turizm; geleceğimiz olan çocuklarımızın güvenliğini her şeyin üzerinde tutmaktadır. Bunu gerçekleştirirken de Zirve Turizm; Öğrenci Taşımacılığında öğrencilerin konforunu ve güvenliğini sürekli iyileştirebilmek, teknolojinin bütün olanaklarından yararlanarak şoförlerine gerekli eğitimleri verebilmek ve güvenlik kurallarını birebir yerine getirebilmek için çalışmaktadır.

Zirve Turizm, öğrenci servis araçları kapsamında;

  • Okul taşıtlarımız 28/08/2007 tarih ve 26627 sayılı resmi gazetede yayınlanan okul servis araçları yönetmeliğine tabii, öğrenci taşımacılığına uygun emniyet kemerli araçlardan oluşmaktadır.
  • Öğrenci servislerimiz 3 yaş arasındadır.
  • Araçlarımızın hepsi tam klimalıdır.
  • Araçlarımız Araç Takip Cihazı ile izlenmektedir. Araçlarımızda bulunan GPS sayesinde araçlar kontrol edilebilir durumdadır. Öğrencimizin hangi güzergahta olduğunu, kaç km hızla seyir halinde olduğunu takip edebilirsiniz.
  • Öğrencilerimizin tamamı özel sağlık ve ambulans hizmeti anlaşması kapsamında güvence altına alınmıştır.
  • Şoförlerimiz ve rehber personelimiz özel kıyafetli olup, kişisel bakıma özen göstermektedir.
  • Araçlarımızın arkasında öğrencilerimizin iniş ve binişleri sırasında yakılmak üzere 30 cm çapında kırmızı ışık veren ve üzerinde siyah renkte büyük harfle “DUR” yazısı okunacak şekilde tesis edilmektedir.