Her zaman ileriye bakarak büyürken bunu çalışanlarımız ve iş ortaklarımızın tam katkılarıyla gerçekleştirmeyi hedefliyoruz. Severek, inanarak, paylaşarak çalışıyor ve bizimle çalışanlarla birlikte kazanmayı öneriyoruz. Bunu da en iyi şekilde kalite hedeflerimizle ifade etmekteyiz

Personel Taşımacılığı
Personel Taşımacılığı
Zengin araç filomuz sayesinde, ihtiyacınız olan her marka, model araç ve özel isteklerinize göre araçlar temin edebilmekteyiz.

Detaylar

VIP Taşımacılık
VIP Taşımacılık
Belirleyeceğiniz istekler doğrultusunda, personeliniz veya yerli ya da yabancı misafirlerinizin transfer ulaşımınızı profesyonel ekibimiz ile sağlamaktayız.

Detaylar

Kurye Hizmetleri
Kurye Hizmetleri
Kuryelerinizi veya kargolarınızı göndereceğiniz firma ya da kişiye, talep ettiğiniz anda, hızlı ve güvenilir bir şekilde ulaşımını sağlamaktayız.

Detaylar

Öğrenci Taşımacılığı
Öğrenci Taşımacılığı
Öğrencilerin zamanında güvenle okullarında olmalarının değerini , ailelerinin onların güvende olduğunu görmelerinin önemini biliyoruz.

Detaylar

Özel Gün Taşımacılığı
Özel Gün Taşımacılığı
Talep etmiş olduğunuz rota çerçevesinde, belirlediğiniz noktalarda mola verilerek ve durularak program çerçevesinde hareket etmekteyiz.

Detaylar

Organizasyon Taşımacılığı
Organizasyon Taşımacılığı
Kurumsal organizasyonlarınızda tercüman, asistan, donanım ihtiyacı, konaklama, yiyecek ve içecek hizmetlerini de sunmaktayız.

Detaylar

Yolcularımızın güvenliği için gerekli tüm donanımlara sahip araçlarımız ve özel sürüş eğitimlerini tamamlamış sertifikalı şoförlerimizle hizmet vermekteyiz.

Taşımacılık; bilgi ister, tecrübe ister, sorumluluk ister. Biz bu sorumluluk bilinci ile 40 yıldır hizmet veriyoruz.