Zirve Turizm Kurumsal

İnsan taşımacılığı sektöründe daha güçlü, daha yenilikçi ve daha iyi bir hizmet anlayışı ile bir araya gelen ve her biri konusunda 40 yıllık deneyime sahip 7 firmanın ortak kuruluşudur. 2018 yılında kurulan Zirve Turizm çok yeni bir kuruluş olmasına rağmen sektöre uzun yıllar hizmet veren ortaklarının deneyim ve birikimlerinin toplamıdır. Gebze’de kendi mülkleri olan binada Zirvetaş Turizm Taşımacılık İnşaat Sosyal Hizmetler Petrol Ürünleri San. ve Tic. Ltd. Şti. olarak kurumsal faaliyetlerini yürüten Zirve Turizm modern araç filosu ve eğitimli personeli ile özel ve kamu kuruluşlarının personel taşımacılığını, okulların öğrenci taşımacılığını, VIP transfer hizmetlerini ve turizm taşımacılık hizmetlerini vermektedir.

Zirve Turizm’in yönetim anlayışı “Mesai kayıplarına neden olmayacak ilkeli hizmet anlayışı, verimli üretkenliği arttırır. Amacımız; Ülkemiz ekonomisine katkı sunan sanayi kuruluşlarına kaliteli, sağlıklı ve güvenilir bir hizmet sunmak olmalıdır. Unutulmamalıdır ki başarımız müşteri memnuniyeti ile ölçülür.” prensibi ile yönetilmektedir.

Zirve Turizm’in kuruluş felsefesi gereğince önem verdiği konular; işimizi kusursuz ve gösterişsiz yapmak, çalıştırdığımız araç sahiplerine ödemelerini zamanında yapmak, kalite ve sorumluluk konusunda ısrarcı olmak, verimlilik ve profesyonelliğin tüm gereklerine uygun davranmaktır.

Verdiğimiz hizmetlerde güvenilirlik ve dürüstlüğü ön planda tutarak, müşterilerimizin ihtiyaçlarını önceden fark etmek, katma değer yaratarak, yüksek düzeyde müşteri tatmini sağlamaktır.

Detaylar kaliteyi, kalite memnuniyeti getirir.

Bu ilkeyle çıktığımız bu yolda gelişen çağın gereklerine uygun bir şekilde yapılanmakta ve atılan her adımda verimliliği sürekli kılarak kaliteli, adaletli çalışma prensipleri doğrultusunda hizmette sınır tanımamaktayız.